Duben 2012

Google Drive spuštěno: www.rechberg.net

25. dubna 2012 v 16:04
google driveNedávno byla veřejně spuštěna nová služba od Googlu s názvem Google Drive. Jak napovídá označení aplikace jde o online disku a doplňuje tímto pře časem představené cloudové služby - jako jsou freemail Gmail, sdílený Kaledář Google, balík programů Google Docs (Dokumenty Google) a Google Apps. V ruku v ruce se zprovozněním Google Drive dojde ke sloučení s Google Docs. Google Docs umožňují vytvoření, sdílení a spolupráci na souborech online, teď předně jako součást Google Drive.

Co nejnovější služba Google Drive poskytuje

 • Pět Gigabytu místa bez poplatku
 • zabezpečené zálohování
 • práce se soubory online právě v browseru
 • aplikaci pro androidí mobilní telefony a tablety
 • rozpoznání objektů na fotkách nebo text v naskenovaných dokumentech - OCR
 • hledání dle keywords či pomocí filtru dle typu souboru, vlastníka atd.
 • sdílení souborů a složek v různých skupinách
 • přidání a editování komentářů pro různé druhy dokumentů, I fotek, videí a PDF dokumentů
Google nabízí taky placené aplikace Google Drive, kdy si máte možnost zakoupit místo navíc. Ceny od $2.49 za 25 GB. Další info na www.rechberg.net

Penzijní připojištění, spoření

19. dubna 2012 v 17:05
penzijní připojištěníCo vás trkne, když zaznamenáte slova penzijni fondy? Jestliže penzijní připojištění, pak hádate přesně. Jestliže vás napadne "výhodné spoření na penzi", či něco v tom duchu, potom již snad jejich produktů sami využíváte, podobně jako asi 4 000 000 dalších obyvatel v náší republice. Penzijni fondy se starají o peníze zrovna těch 4 milionů zainteresovaných, jenž na penzijní připojištění pravidelně měsíčně spoří část svých výplat, aby si připravili spokojené a důstojné stáří. Penzijni fondy mají za úkol s našimi prostředky hospodařit, rozmnožovat je. To dělájí investicemi. Zákony a dohled ČNB však penzijní fondy nutí k investicím velmi opatrným - drtivá skupina financí je tak investována v českých státních dluhopisech, jenž bývají vzhledem ke stabilitě státních financí nerizikové. Bohužel, značí to sice, že penzijni fondy neprodělají a nepřipraví nás o finance, ale reálné zhodnocování se pohybuje pouze lehounce nad úrovní inflace a v krizových letech převážně pod ní.

Oriflame aktuální katalog

19. dubna 2012 v 10:52
Světovému úkazu jménem wellness neunikla ani kosmetická společnost Oriflame. Jak jde Oriflame a wellness dohromady? Oriflame je viditelná především na poli wellness péče uvnitř našeho těla - vyrábí své potravinové doplňky, jenž najdeme pod označením Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky jsou založeny na především antioxidantu astaxanthinu. Tato látka má hodně použití - trošku nás asi překvapí, že tento blahodárný doplněk naší stravy se používá i při pěstování některých, zejména mořských živočichů. K čemu je ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame? Jako antioxidant pomáhá bojovat proti kardiovaskulárním chorobám a podle některých vědců i proti rakovině. Zdá se předně, že Oriflame bere wellness skutečně opravdově, což je ale jenom logické, protože se tímto úkazem nechává strhnout v této době, kdy je každičký člověk v ohrožení civilizačními nemocemi Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a dosáhnout na obrovskou řadu výhod, vážně není proč váhat - registrace OriflameVám přináší hned tyto výhody a bonusy:
 • Produkty je možné ihned nakoupit s 23% slevou
 • vydělávejte kolik si přejete a potřebujete - pracujte kdy se to hodí Vám
 • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
 • každé tři týdny nový Oriflame katalog
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • je možné výrobky okamžitě prodat a ponechat si tak jistý 30% zisk

Nábytek z masivu Nákupy online

12. dubna 2012 v 13:50
Jaké existují klady nábytku z masivu? Nábytek přirozený doplněk interiéru. Dřevo se velmi snadno udržuje a jeho opravy nejsou nijak náročné Více na www.nabytekzorechu.cz. Prodávají vše, včetně stoly z masívu